Save to shopping list
Create a new shopping list
Free delivery from £590.40

Add products by adding codes

Add a CSV file
Enter the product codes that you want to add to the basket in bulk (after a comma, with a space or from a new line). Repeating the code many times will add this item as many times as it appears.

Materace Dmuchane Welurowe

( number of products: 57 )

Materace dmuchane to wygodny sposób na dobry sen w dowolnym miejscu, od wycieczek kempingowych po wizyty z rodziną. Są one są wygodne i łatwe do przechowywania, dzięki czemu można je zabrać ze sobą na wycieczki lub przechowywać w szafie na wypadek wizyty gości Sklep DomHobbyOgrod.pl oferuje materace dmuchane w szerokim zakresie rozmiarów. Od materacy jednoosobowych do dwuosobowych. Dzięki temu nawet na nie wielkiej przestrzeni będziesz mógł wygodnie się wyspać. Jeśli materac nie jest używamy, wypuszczamy powietrze ręcznie lub za pomocą wbudowanej pompki.

W naszym sklepie możesz skorzystać z rozbudowanych filtrów, oraz porównywarki produktów. Dzięki temu dobierzesz dla siebie odpowiedni materac. Materace dmuchane mogą być pompowane na wiele sposobów. Pompki ręczne są lekkie i niedrogie, ale wymagają więcej wysiłku fizycznego. Dostępne są także pompki elektryczne, które można podłączyć do gniazdek samochodowych 12V i zwykłych gniazdek ściennych, dzięki czemu można wypełnić łóżko powietrzne niemal wszędzie. Jeśli planujesz korzystać z materaca dmuchanego przez dłuższy czas, rozważ zakupienie go ze zintegrowaną pompą zaprojektowaną tak, aby automatycznie utrzymywała poziom ciśnienia w czasie. Z pewnością docenisz wygodę budzenia się każdego dnia do idealnie napompowanego łóżka.

W przypadku krótkich podróży i wędrówek z plecakiem, duży materac dmuchany nie zawsze jest konieczny. W naszej ofercie znajdziesz również lekkie materace turystyczne, zaprojektowanie specjalnie do celów wymagających użycia kompaktowego materaca Możesz stworzyć dodatkową przestrzeń do spania dla gości, aby spędzić noc w swoim domu lub sprawić, aby Twój namiot stał się oazą nocną podczas następnej wyprawy na kemping z przenośnymi, wygodnymi łóżkami powietrznymi od DomHobbyogrod.pl

pixel