Save to shopping list
Create a new shopping list
Free delivery from £583.39

Add products by adding codes

Add a CSV file
Enter the product codes that you want to add to the basket in bulk (after a comma, with a space or from a new line). Repeating the code many times will add this item as many times as it appears.

Akcesoria Gospodarstwa Domowego

( number of products: 412 )

Od klasycznych wypieków po klasyczne potrawy - jest tak wiele do odkrycia.

Mówią, że dom jest tam, gdzie jest serce, a kuchnia jest sercem każdego domu. To tam rodziny zbierają się, by tworzyć wakacyjne wspomnienia. To tam dzieci uczą się magii pieczenia, pomagając w mierzeniu składników, a następnie ciesząc się z przepysznych wyników. To miejsce pełne wspomnień i słodkich chwil. W DomHobbyOgrod świętujemy to, co jest czymś więcej niż tylko pokojem w każdym z naszych domów, gdzie krzyżują się nauka, sztuka i miłość.

Niezależnie od tego, czy szukasz inspiracji do szybkich przepisów i kolacji w kuchence mikrofalowej, czy chcesz stworzyć imponującą świąteczną ucztę udekorowaną niesamowitymi akcesoriami Fackelmann, nasz sklep ma coś dla każdego poziomu domowego szefa kuchni dążącego do pysznej kreatywności.

Oferujemy nie tylko szeroki wybór podstawowych artykułów kuchennych, ale także kolekcje zalecanych przez kucharza narzędzi, które idealnie pasują do inspirujących porad i niesamowitych przepisów.

Znajdziesz tu wszystko od wag kuchennych, form do pieczenia, miarek i narzędzi do dekoracji po ponadczasowe zestawy akcesoriów kuchennych z serii Retro. Zawsze dodajemy nowe produkty idealnie sprawdzające się w danej porze roku. Odwiedzając naszą witrynę za każdym razem spotkasz coś nowego. Bez względu na okazję i styl gotowania, zawsze będziesz gotowy, aby sprowadzić rodzinę i przyjaciół na wspólny posiłek z naszymi najwyżej ocenianymi akcesoriami kuchennymi.

Ceniona tradycja jedzenia z bliskimi z łatwością staje się jeszcze bardziej przyjemna dzięki akcesoriom ułatwiającym organizację, takim jak słoiczkom z zaciskiem lub puszką na pierniki, które szybko wprowadzą świąteczną atmosferę w naszych domach. Mamy wszystko, czego potrzeba, aby szybko upiec smaczne ciasteczka dzięki naszym foremkom do wykrawania ciasteczek

W DomHobbyOgrod inspiracja kulinarna jest zawsze w zasięgu ręki. Od starannie dobranych kolekcji przyborów kuchennych, forem do pieczenia, po najzwyklejsze filtry do kawy, które zawsze będą niezastąpione podczas porannych zmagań z niewyspaniem.

pixel